Menu
عکس

برگزاری اردوهای «طلایه‌داران فردا» در سراسر کشور/ رقابت دانش‌آموزان در جشنواره «رسانش» – طناب کارتن

محصولات کارتن فروشی :

علی جانباز معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره برنامه‌های این اتحادیه برای اوقات فراغت دانش‌آموزان، اظهار کرد: امسال تقریباً ۳۰ هزار دانش‌آموز را در طرحی به نام «طلایه‌داران فردا» در اردو آموزش خواهیم داد که این طرح از تاریخ ۲۰ تیر آغاز شد.

وی افزود: اقدام دیگری که انجام شده، اردوی کاردوی «رسانش» است و در اولین جشنواره رسانه‌ای که امسال برگزار می‌شود تعداد ۳۳۰۰ گروه رسانه‌ای مدرسه از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مرداد در دانشگاه صدا و سیما حضور دارند.

* اردوی صعود به قله سبلان 

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: پیش‌بینی انجام دادیم که اردوی ملی صعود به قله سبلان را برگزار کنیم که ۲ گروه ۵۰۰ نفره از کل کشور ۵ روز حضور دارند و  یک اردوی تربیتی- تشکیلاتی برپا می‌شود.

وی افزود: اصل موضوع این است که ما باید به سمتی برویم که خانواده‌ها ،بچه‌های خود را درگیر فضاهای جمعی و گروهی کنند نه اینکه بچه‌های خانواده‌ها بروند آموزش‌های فردی را فرا بگیرند و در هیچ یک از آموزش‌های جمعی و اجتماعی شرکت نکنند.

انتهای پیام/

کارتن فروشی بختیاری با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه فروش کارتن و ارائه ی محصولات بسته بندی از نخستین شرکت ها در سطح می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *