به سمت سرپرست اداره کل شیلات استان اردبیل منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل طی حکمی از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات، محمد الله بخش به سمت سرپرست اداره کل شیلات اردبیل منصوب شد.

مدیرکل دفتر رئیس سازمان شیلات شامگاه هشتم اردیبهشت ماه در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کل شیلات استان اردبیل گفت:

مهدی عالمیر تصریح کرد: مسئولان به جای خدمت در وظایف خود به کسب شهرت و ثروت توجه نکنند، بلکه شایسته است با انگیزه مضاعف در سنگر خدمت و ایجاد تحول در ابعاد مختلف قدم های جدی بردارند.

وی استان اردبیل را یکی از استان های تولید آبزیان غیرساحلی عنوان کرد و گفت: تا سال 1404 تولید آبزی پروری استان از 10 هزار مورد افزایش یابد. تن تا 16 هزار. لحن

مدیرکل دفتر رئیس سازمان شیلات وجود نیروی انسانی متخصص و کارآمد در اداره کل شیلات استان اردبیل را ظرفیت های عظیمی برشمرد و افزود: آبزی پروری گام های جدی و موثری برداشته است.

رئیس سابق اداره کل شیلات اردبیل همچنین خدمات ارائه شده در چهار ماه گذشته را از فعالیت های شاخص و متمایز سال های گذشته برشمرد و خاطرنشان کرد: در این مدت سعی شد کمیته فنی تولید راه اندازی و ناظران تولید در شهرستان ها تشویق به نظارت تعیین شوند. .

مهدی افرا با بیان اینکه کارها و خدمات به سرمایه گذاران توسط اداره کل شیلات استان با 23 نیروی متخصص انجام می شود، افزود: تلاش ما بر این است که با تقویت ساختار نیروی انسانی که در آن کار علمی انجام می شود، ظرفیت تولید را افزایش دهیم. تمام شده.” تحقیقات و تخصص نیز آغاز شده است.

وی از امضای تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی برای راه اندازی رشته کاردانی شیلات خبر داد و گفت: با همکاری بنیاد برکت و بسیج سازندگی تلاش می شود ظرفیت تولید آبزیان استان افزایش یابد. “

رئیس سابق اداره کل شیلات اردبیل با بیان اینکه 33 درصد تولید این بخش در شهرستان مشگین شهر صورت می گیرد، گفت: هماهنگی های لازم با فرمانداری این شهرستان برای تامین زمین مورد نیاز سرمایه گذاران انجام شده است. .

افرا از ایجاد کمپ دانش بنیان شیلات و اجرای 9 طرح دانش بنیان در این بخش خبر داد و تصریح کرد: پرورش زالو، ماهیان زینتی و جلبک در مقیاس کوچک از این برنامه ها و اولویت ها است.

وی بیان کرد: ساماندهی فروش عمده و خرده آبزیان در استان اردبیل و تولید ماهی در قفس به صورت بومی از دیگر طرح های شیلات استان است و انتظار می رود رئیس جدید این اداره کل به این امر توجه جدی داشته باشد. . این منطقه.

طی این مراسم با قدردانی از زحمات رئیس قبلی، محمد الحبخش به عنوان سرپرست جدید اداره کل شیلات استان اردبیل معرفی شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.