بیانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای دعوت مردم به راهپیمایی روز قدس

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و «روز جهانی قدس» رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بیانیه‌ای از همه استان‌ها و اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی شکست دشمن دعوت کرد. این روز بزرگ

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است؛

به نام خدا

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَتَالُونَ بِأَنَّهُمْ زُلِمُوا وَنِّ اللَّهَ عَلَی نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ * (سوره مبارکه حج، آیه 39).

کسانی که مورد حمله قرار گرفته اند می توانند از خود دفاع کنند، زیرا به آنها ظلم شده است و البته خدا به آنها کمک می کند.

نام خدا

به لطف خدا و به لطف دسترسی گسترده هموطنان عزیزمان به واکسن، همچنان شاهد روند کاهشی اپیدمی تاج در استان و کشور هستیم و به همین دلیل پس از 2 سال درگیری با اپیدمی کووید 19. ، می توانید به مناسبت قدس در خیابان ها راهپیمایی کنید یک روز از روستاهای میهن اسلامی ما به اشتراک گذاشته شده است.

اینجانب به نمایندگی از دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه، اقدامات غیرانسانی اخیر رژیم اشغالگر قدس در منطقه مقدس کود و دیگر سرزمین های اشغالی و تشدید ظلم و جنایات جنایتکاران رژیم صهیونیستی علیه مظلومان و بی خانمان ها را محکوم می کنم. متنفر بودن از اقدامات وحشیانه رژیم وحشیانه اسرائیل همراه با همه آزاد اندیشان جهان و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز جمعه 29 اردیبهشت 1401 با رعایت اصول بهداشتی از جمله استفاده ما یک صدا و یک تکه نفرت خود را از جنایات و قتل های وحشیانه این رژیم غاصب اعلام می کنیم.

به امید تحویل قدس شریف

دکتر حبیب غزنوی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

انتهای پیام/

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.