خرید مبل تختخواب شو LIAISON

خرید مبل تختخواب شو LIAISON داستان يک صورت جسورانه است، پوسته اي که براي مراقبت از يک پيله قابل انعطاف براي نشستن طراحي شده است. با نسبت هاي سخاوتمندانه و ظاهري جذاب، LIAISON مي تواند روي پشتيباني از يک پوشش بيروني به خوبي تعريف شده، با طراحي دقيق و منحني معین حساب کند.‎ پايه فلزي نازک، طراحي سوای پا Liaison راه‌هاي جديدي را براي نشستن و استراحت در ادامه محيط‌هاي مسکوني و مهمان‌نوازي الهام مي‌دهد. طراحي نظیر لانه‌اي که عضو را با گرماي خویش مي‌پوشاند، بر راحتي با طيف وسيعي از کوسن‌هاي روکش پارچه يا چرمي تأکيد دارد.

 

مانفرد تیم اي از مبل هاي 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره با روکش صندلي و پشتي ساخته شده از فوم انعطاف پذير و چوب يا پايه ترموپليمري مطابق منابع است.

موجود با بازوها از چوب بلوط جامد

 

کاناپه 2/3 نفره تیم EMMA با طناب‌بافي نمادين پشتي معین مي‌شود، جزئيات ظريفي که بر صورت و طراحي تأکيد مي‌کند. نازکی و سازگاري آن در ادامه لحظات خوش يا فضاهاي رزرو شده در ادامه هر محيط بيروني: باغ‌ها متمايز است. ، ایوان و بالکن، ايوان، پاسيو، استخر.‎

 

مواد:

قاب آلومينيومي با روکش پودري که با دست بافت پوشانده شده است

طناب بافي با الياف مصنوعي به اسم OLEFIN به ضخامت 6 ميلي متر ساخته شده هست که داراي هسته پلي استري هست که مقاومت بالاتري را براي محيط بيرون ايجاد مي کند.

ساختار در ادامه برابر آب و هوا و نور UV مقاوم است

بالشتک با فوم Dryfeel® براي فضاي گشوده پوشانده شده هست و داراي روکش قابل جابجايي است.

 

پايان:

پشتي در ادامه 2 ورژن موجود است: بژ و خاکستري تيره. پاها را مي اقتدار از آلومينيوم يا چوب ايروکو براي فضاي گشوده سفارشي کرد. اثاثه يا اسباب داخلي در ادامه جور هاي گوناگون “پارچه هاي فضاي گشوده واراشين” موجود است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.