شمارش معکوس برای آغاز ساخت درمانگاه جدید تامین اجتماعی در دامغان

[ad_1]

ایسنا/ سمنان رئیس درمانگاه شبانه روزی تامین اجتماعی دامغان وعده داد: کمتر از دو ماه دیگر عملیات ساخت ساختمان جدید این درمانگاه آغاز می شود.

دکتر حمیدرز مسعودیان در گفت وگو با ایسنا، از جذب بخشی از اعتبار این طرح درمانی خبر داد و با اشاره به تکمیل طرح نوسازی این کلینیک در روزهای اخیر، گفت: بیش از پنج میلیارد اعتبار هزینه شده است. طرح نوسازی درمانگاه تامین اجتماعی دامغان.

از خرید آمبولانس کامل آی سی یو تیپ A برای درمانگاه تامین اجتماعی دامغان با اعتبار 25 میلیارد ریالی دولتی خبر داد و افزود: با خرید آمبولانس کامل آی سی یو تیپ A از این پس تمامی بیماران اعم از بیماران قلبی و عروقی. بیماران حاد با اطمینان بیشتر به مراکز تخصصی و درمانی شهر و فراتر از آن اعزام خواهند شد.

دکتر مسعودیان از تجهیز بخش رادیولوژی کلینیک به سیستم های دیجیتال (تک دندان) خبر داد و گفت: تجهیزات این بخش از جمله پانورکس و دستگاه اصلی رادیولوژی با 2 میلیارد تومان اعتبار علاوه بر تجهیز بخش دندانپزشکی به بخش جدید با اعتبار 55 میلیون تومانی دولت تامین و تامین منابع در صورت شیوع بیماری همه گیر با وام 500 میلیون تومانی و غیره یکی دیگر از خدمات ارائه شده در قالب طرح نوسازی کلینیک است.

رئیس درمانگاه شبانه روزی تامین اجتماعی دامغان احداث درمانگاه جدید تامین اجتماعی را خواسته مردم و بیمه شدگان برشمرد و افزود: تمامی تمهیدات اداری برای ساخت درمانگاه جدید از قبیل تخصیص زمین، تخصیص بودجه و تمامی طرح های عمرانی. تهیه شده.

وی با بیان اینکه محل احداث درمانگاه جدید دامغان در حال آماده سازی است و به زودی تحویل داده می شود، ادامه داد: ساخت این پروژه حداکثر تا دو ماه آینده آغاز می شود.

دکتر مسعودیان از اجرای طرح نسخه الکترونیکی در درمانگاه تامین اجتماعی دامغان خبر داد و با اشاره به روند رو به رشد مراجعه کنندگان به این درمانگاه خاطرنشان کرد: تعداد مراجعه کنندگان به رادیولوژی، آزمایشگاه، داروسازی، پزشک خانواده، اطفال، ماماها در سال 1400 نسبت به سال 1399 رشد فزاینده ای را ثبت کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.