لیبل خام تهرانسر

سيستم‌هاي برچسب‌گذاري صنعتي لیبل خام ترکيبي از سخت‌افزار و نرم‌افزار میباشند که براي توليد و اعمال برچسب يا علامت‌گذاري محصولات طراحي شده‌اند.

 

اجزاي يک سيستم برچسب گذاري صنعتي

يک سيستم ليبل گذاري صنعتي از دشوار افزار، قابل انعطاف افزار و قطعات مصرفي برچسب گذاري تشکيل شده است.

 

گزينه هاي متعددي در ادامه گزینه برچسب گذاري دشوار افزار وجود دارد. رايج ترين آن ها عبارتند از چاپگرهاي ليبل، توزيع کننده هاي ليبل، چاپگرها و چاپگرهاي ليبل، چاپگرهاي جوهر افشان درخواستي و دستگاه هاي نشانه گذاري ليزري.

 

از سوي ديگر، قابل انعطاف افزار برچسب، برنامه تلویزیونی هاي رايانه اي هست که دشوار افزار برچسب زدن را نيرو مي دهد و براي طراحي برچسب نيز به کارگیری مي شود.

 

قطعات مصرفي نيز بخش مهمي از سيستم برچسب‌زني صنعتي میباشند و شامل مواردي نظیر نوارهاي انتقال حرارتي، جوهر يا برچسب‌هاي خالي مي‌شوند.

 

مزاياي يک سيستم برچسب گذاري صنعتي

سيستم هاي برچسب گذاري صنعتي داراي مزاياي متعددي میباشند که از گزاره آن ها مي اقتدار به موردها زير اشاره کرد:

 

آنها به توليدکنندگان امداد مي نمایند تا زنجيره توليد و تامين خویش را بهينه کنند.

آنها به میزان کافي انعطاف پذير میباشند تا به طور يکپارچه در ادامه خط بسته بندي فعلي تولید کننده جاي بگيرند.

آنها به راحتي مي توانند با نيازهاي فردي توليد يا تدارکات تولید کننده سازگار شوند.

آنها مي توانند در ادامه محل و بر شالوده استدعا در ادامه مغازه ها، آزمايشگاه ها يا پيشخوان هاي اثبات چاپ کنند.

آنها قابليت رديابي متاع را با امداد بارکد و سيستم هاي برچسب گذاري RFID بهبود مي بخشند.

آنها قطعات را براي مونتاژ شناسايي مي نمایند و در دست گرفتن موجودي را در ادامه دوران واقعي نگهداری مي کنند.

آنها ضايعات را کمتر مي دهند و در دست گرفتن هزينه ها را بهبود مي بخشند، به ويژه زماني که شما نياز به پيروي از مقررات و استانداردهاي دائمي در ادامه هم اکنون تغيير داريد.

سيستم هاي ليبلينگ صنعتي در ادامه چه جایی به کارگیری مي شود؟

سيستم هاي ليبلينگ صنعتي در ادامه صنايع مختلفي به کارگیری مي شود. اينها شامل صنايع غذايي مي شود، جايي که از سيستم هاي برچسب گذاري صنعتي براي ايجاد برچسب هاي لذيذ براي بسته بندي مواد غذايي و نوشيدني با به کارگیری از موادي به کارگیری مي شود که توانمند به مقاومت در ادامه برابر محيط هاي مرطوب و سرد هستند، ناگفته نماند که آن ها توانمند به فعالیت با انواع پيچيده نظیر بطري ها و قوطي ها هستند.

 

علاوه بر مواد غذايي، سيستم هاي برچسب گذاري صنعتي نيز به طور گسترده در ادامه صنايع دارويي و شيميايي براي هدف ها رديابي و در دست گرفتن کيفيت به کارگیری مي شود. خط مش حل هاي منحصر ليبل گذاري در ادامه اين صنايع شامل ليبل ها و چسب هاي مقاوم در ادامه برابر مواد شيميايي و همچنين جوهرها و فويل هاي چاپ فوق العاده بادوام ساخته شده است.

 

سيستم‌هاي برچسب‌گذاري صنعتي در ادامه بخش‌هاي ديگري نظیر صنعت اتومبیل (به تیتر نمونه براي برچسب‌گذاري تاير و قطعات)، کشاورزي (مثلاً براي شناسايي حيوانات) يا بررسي امنيتي و دسته‌بندي شناسه فناوري داده ها به کارگیری مي‌شوند. بخش خرده‌فروشي همچنين از سيستم‌هاي برچسب‌گذاري صنعتي براي توزين و مقياس، حمل و نقل، تحويل، در دست گرفتن موجودي، قيمت‌گذاري و تبليغات بهره مي‌برد. لجستيک، بازاريابي و فروش نيز از گزاره بخش هايي میباشند که از سيستم هاي برچسب گذاري صنعتي به کارگیری مي کنند.

 

صنايعي که امنيت در ادامه آن ها ضروري هست (به تیتر نمونه امنيت اطلاعات، محافظت هاي بهداشتي) همچنين به دليل به کارگیری از سيستم هاي برچسب گذاري صنعتي براي طراحي بارکدهاي بادوام فوق العاده، برچسب هاي RFID به مراد تضمين حفاظت از اسم تجاري شناخته شده اند.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.