مردم در روز قدس انزجار خود را از جنایات اسرائیل غاصب به جهانیان نشان خواهند داد

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اهالی استان با حضور پرشور در راهپیمایی بزرگ و باشکوه روز قدس، ضمن پاسخگویی به فرمان تاریخی امام راحل و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، بار دیگر تبلور عینی حمایت یکپارچه اسلامی و امت آزاده و اسلامی از ملت های حق طلب جهان برای ظهور و رهایی مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و اعلام نفرت و انزجار آنان از جنایات غاصب اسرائیل و کارگزاران. و حامیان این رژیم دروغین به جهانیان نشان داده خواهند شد.

به گزارش ایسنا، حسین مدرس خیابانی در حاشیه برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در پاکستان و بلوچستان گفت: با توجه به کنترل ها و اقدامات پیشگیرانه در مقابله با کرونا، هیچ مانعی برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس وجود ندارد. “.

استاندار گفت: امنیت، انضباط و اطلاع رسانی از مهمترین اقدامات و برنامه ها برای اجرای بهینه راهپیمایی روز قدس در استان است.

وی بیان کرد: راهپیمایی خودرویی با وجود اینکه نظم و انضباط آن بسیار دشوارتر است، در دو سال گذشته به خوبی انجام شده است و مطمئنیم راهپیمایی روز قدس با حضور عموم مردم موفق و باشکوه خواهد بود.

استاندار پاکستان و بلوچ ادامه داد: نقش صدا و سیما و سایر رسانه ها به ویژه فضای مجازی، افراد تأثیرگذار، دانشمندان، روحانیون، نخبگان، عشایر و ریش سفیدان در اطلاع رسانی و تشویق مردم به شرکت در این راهپیمایی بسیار مهم و موثر است. بنابراین انتظار می رود با حداکثر توان وارد میدان شوند.

وی افزود: امروز رسالت مهم مسئولان تبیین دستاوردهای نظام و ایجاد امید در بین مردم است. مسئولان باید در امید آفرینی پیشرو باشند که ناامیدی سلاح شیطان است و دشمنان وارد شده اند. عرصه با این سلاح صفت را خنثی کنید.

یک معلم خیابانی گفت: در شرایطی که دشمنان مدام عزادار کشور هستند، ایجاد امید در جامعه بر عهده عموم مردم به ویژه تریبون داران، رسانه ها، نخبگان، سران و سران قبایل، مدیران و مسئولان اجرایی است. “

وی خاطرنشان کرد: حضور مخاطبان گرامی در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه است زیرا همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند روز قدس روز اسلام است. در این روز بزرگ اسلام باید وحدت و انسجام در جهان نشان داده شود.»

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پاکستان و بلوچستان نیز با ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده در راستای برپایی راهپیمایی باشکوه روز کود گفت: حضور مشترک مسلمانان شیعه و سنی نشان از اتحاد و همبستگی مسلمانان دارد. سراسر دنیا.”

عباس صفدری افزود: برگزاری راهپیمایی ها و مراسم روز جهانی قدس در کشورهای مختلف نشان دهنده حمایت جهانی از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس است.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و مخالفان آن بدانند که مردم جهان از فلسطین و قدس و مقاومت اسلامی حمایت می کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پاکستان و بلوچ گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده راهپیمایی قدس در بیش از 50 نقطه جمعیتی استان با حضور اقشار مختلف شیعه و سنی برگزار می شود.

رحمدل بامری معاون استاندار سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان، جانشین فرماندهی قرارگاه قدس، جانشین فرماندهی سپاه سلمان و فرمانده انتظامی استان نیز به تشریح برنامه های مرجع ذیربط برای اجرای بهینه قدس پرداختند. راهپیمایی روز.

سردار خلیل آبادی جانشین قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور گفت: قدس محور وحدت است.

سردار احمد طاهری فرمانده پلیس پاکستان و بلوچستان نیز گفت: وظیفه همه دستگاه هاست که زمینه حضور اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی را فراهم کنند.

وی افزود: نیروی انتظامی و امنیتی با آمادگی 100 درصدی تامین امنیت استان به ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس را بر عهده دارند و پایگاه های اطلاع رسانی دشمن نیز تحت نظارت و کنترل نیروی انتظامی و امنیتی است.

انتهای پیام/

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.