همه گروه های تروریستی ریشه در رژیم صهیونیستی دارند

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همه گروه های تروریستی یک به یک به رژیم صهیونیستی می پیوندند.

دکتر ابراهیم رضایی در مراسم روز جهانی قدس در روستای زیارت دشتستان با گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: این روز در اروپا، آمریکا و سراسر جهان گرامی داشته می شود، اینها نشانه های بزرگ امام خمینی (ره) و اسلام است. انقلاب

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی نسبت به گسترش تروریسم و ​​کشتار بی گناهان بسیار مهم است، گفت: ما چیزی جز نابودی و نسل کشی این رژیم نمی بینیم. ماهیت این رژیم بر اساس کشتار مردم بیگناه است.

رضایی با اشاره به اینکه کشتار مردم برای این رژیم امری عادی است، ادامه داد: ما نمی توانیم با کسانی که به حقوق بشر اعتقاد ندارند مذاکره و رابطه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از فلسطین ناراضی است، اضافه کرد: شعار آنها از نیل تا فرات بود و اگر مقاومت اسلامی با آنها مقابله نمی کرد، امروز می توانستند به تهران برسند. همه گروه های تروریستی متعلق به رژیم صهیونیستی هستند و ریشه در آن دارند.

نماینده ملت دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صهیونیست ها از همه دشمنان مردم ایران حمایت می کنند؛ در این راستا، رژیم صهیونیستی از همه دشمنان ملت ایران حمایت می کند. رژیم صهیونیستی از گروه های مختلف مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات روستای زیارت، خواستار رفع مشکلات آن به ویژه در زمینه آبرسانی، تعمیق کانال های زهکشی و تعریض ورودی روستا شد و گفت: وارد شده است. هنگام تعمیق کانال های زهکشی در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.