روز قدس شب سرنوشت سیاسی در جهان اسلام است

[ad_1]

ایسنا/ مازندران یکی از اساتید دانشگاه قدر، روز قدر را شب سیاسی قدر در جهان اسلام معرفی کرد و گفت: وقتی در شب قدر در مقابل شیطان درون بایستیم، در روز قدر با شیطان بیرون روبرو خواهیم شد. مقابله با استکبار در روز قدس اعلام می شود.» بلند می شود.

جواد خسروی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت روز قدس و مسئله فلسطین به عنوان شماره اول جهان اسلام و بشریت، به تشریح دستاوردهای نهضت مقاومت گفت: قدس مفهومی عینیت یافته از بیداری روح است. وحدت در جهان اسلام

وی با بیان اینکه اگر به تصویر دنیای غرب نگاه کنیم، جهان اسلام باید با آن کنار بیاید، گفت: اگر همه ما یک سطل آب برداریم، می توانیم تمام رژیم صهیونیستی را در دریای مسلمانان غرق کنیم. عصبانیت.”

وی از روز قدس به عنوان شب سرنوشت سیاسی جهان اسلام یاد کرد و گفت: همانطور که در شب قدر با شیطان باطن روبرو هستیم، در روز قدر نیز با شیطان ظاهر روبرو هستیم. مقابله با استکبار در روز قدس شکل می گیرد. برای گرفتن.

استاد دانشگاه علوم سیاسی افزود: روز قدس روز به چالش کشیدن نمایش پوچ دموکراسی، طرح رفراندوم حکیمانه در سرزمین های اشغالی و روز حیات اسلام، انسانیت، انسانیت و بیداری اسلامی است.

خسروی با تاکید بر اینکه امروز نه تنها مسلمانان در سراسر جهان اسلام از قدس دفاع کرده اند، گفت: امروز مردم جهان موضوع قدس و ظلم به فلسطینیان را در ورزش و هنر مطرح می کنند.

وی روز قدس را روز همایش و رزمایش بزرگ جبهه مقاومت عنوان کرد و گفت: این روز روز آشکار شدن چهره جنایت، بحران و محور تروریستی دموکراسی غربی، روز حیات سیاسی اسلامی و روز حکومت اسلام و معرفی حکومت مستضعفین. او یک دوست است.

استاد دانشگاه علمی کاربردی در ادامه به دستاوردهای نهضت مقاومت اشاره کرد و ادامه داد: روز قدس مظهر خون بر شمشیر، مشت بر پرچم و سنگ بر تانک و در واقع تسبیح بود. مقاومت در برابر جهان اسلام که همه مقاومت ها را متحد کرد.

خسروی خاطرنشان کرد: روز قدس نشان دهنده مقاومت و از سوی دیگر اثبات هزینه بالای سازش، تبدیل خاستگاه تاریخی جنگ های دهه 1960 و شکست های ارتش عرب در برابر اسرائیل در جنگ 6 روزه به 33 روزه است. جنگ روز جنگ روز و شکست تحقیرآمیز رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله اینجا لبنان است و نشان داد که چگونه گروه مقاومت با اتکال به خدا می ایستد و با تمام حمایت های خود اسرائیل را شکست می دهد و از آن زمان به شکست اسراییل دست یافته است.

وی با تاکید بر اینکه امروز بحران اوکراین و پاکستان و دیروز قضیه مصر و تونس نشان داد که اثربخشی مقاومت بیشتر و بهتر از وابستگی به یک ابرقدرت است، خاطرنشان کرد: این اسلام است.

وی گفت: امروز مسئله قدس به یک معضل جهانی تبدیل شده و مورد احترام است و پذیرش قطعنامه در مجمع عمومی سازمان ملل نشان می دهد که این قطعنامه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین صادر شده است.

خسروی گفت: هنر ماندگار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ایجاد شبکه مقاومت در تار و پود جهان اسلام و ایجاد کانون های جدید مقاومت در عراق، سوریه، یمن و برهم زدن نقشه راه استکبار در هدایت انسانی و اسلامی. بیدار شدن از بهار عربی در واقع نتیجه آن است. محور مقاومت گروه های حزب الله در روز قدس است.

وی تاکید کرد: قدس اولین سنگر جبهه اسلام در مقابل استکبار و مرز مبارزه با تمدن سفاک و وحشی غرب است و اگر در قلعه اول بدرخشیم بازیگر اول یعنی رژیم صهیونیستی را در آنجا نابود کنیم. استکبار در دنیا خواهد بود».

انتهای پیام/

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر توپی چیست؟ (18)

شیر توپی چیست؟ بال ولو آنها می توانند فشار و بازگرداندن فشار سیستم در بالادست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.